Na pamięć 50+, 30 tabletek

SUPLEMENT DIETY, Produkt dostępny bez recepty

  • Substancja czynna: ZŁOŻONE
  • Producent: WALMARK
    • Podmiot odpowiedzialny: WALMARK SP. Z O.O.
    • Pozwolenie: GIS 04/15

Produkt został wycofany z oferty

Zapytaj o zamiennik
800 800 600

czynne dziś od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Wskazania

Rekomendowany do stosowania w celu wspomagania dobrego krążenia obwodowego i sprawnych funkcji mentalnych.

Działanie

Na Pamięć to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z miłorzębu dwuklapowego oraz magnez w precyzyjnie dobranych ilościach.

Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba): wspiera krążenie obwodowe a tym samym wspomaga pamięć oraz funkcje poznawcze, słabnące wraz z wiekiem (myślenie, kojarzenie faktów i zapamiętywanie). pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego poprzez wsparcie zdolności skupienia i tzw. pamięci krótkotrwałej oraz w sytuacjach stresowych.ma pozytywny wpływ na krążenie obwodowe.jest szczególnie korzystny dla pracy zmysłów wzroku i słuchu.

Magnez: przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz funkcji 

 

Skład

substancja przeciwzbrylająca: celuloza, tlenek magnezu, ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza, barwniki: dwutlenek tytanu, ryboflawiny, indygokarmin, błękit brylantowy FCF, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; koncentrat szafranu, triglicerydy średniołańcuchowe

 

Sposób przechowywania 25°C


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.