O nas

PLATFORMA APTELINE

Apteline to pierwsza w Polsce platforma do zamawiania leków, suplementów diety i kosmetyków, tworzy oferty z myślą o wybranych grupach chorych (pierwszą z nich są diabetycy), połączona z portalem zawierającym porady ekspertów, informacje o najnowszych odkryciach naukowych oraz aktualności z rynku medycznego.

Właścicielem i podmiotem prowadzącym platformę Apteline jest:

NEUCA S.A. 
ul. Szosa Bydgoska 58, 87-100 Toruń

wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Toruniu, 
VII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 000049872; 
NIP: 879 00 17 162, KRS: 0000049872, REGON: 870227804, 
Kapitał zakładowy (oraz kapitał opłacony) NEUCA S.A. wynosi 4 639 266 zł

Grupa NEUCA to polska firma z 25-letnią historią, lider sprzedaży hurtowej leków w Polsce, ekspert w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, zarządzaniu siecią przychodni lekarskich, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie i mediach.

 

NASZA MISJA

Pacjent jest najważniejszy, należy wsłuchać się w jego potrzeby.

Naszą misją jest ciągły rozwój tej idei.

Gdy poznamy potrzeby poszczególnych grup, łatwiej będzie im pomóc, dlatego platformę Apteline budujemy jako grupę wyspecjalizowanych serwisów skierowanych do określonych jednostek chorobowych. Pierwszą z nich są diabetycy.

Chcemy być z cukrzycą na ty – pokazać chorobę od jej strony, nie tylko zza książek. Dlatego piszą dla nas zarówno lekarze, jak i osoby pracujące w fundacjach, autorzy bajek terapeutycznych i diabetycy lub rodzice małych diabetyków. W ten sam sposób będziemy budować kolejne podstrony naszej platformy.

W naszym serwisie można przejrzeć katalog produktów leczniczych, zamówić produkty trudno dostępne, porównać ceny w poszczególnych kategoriach i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Chcemy, aby pacjent zyskał jak najwięcej – dlatego w Apteline wysyłka zawsze jest darmowa, nie ma też minimalnej kwoty zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, by zamówienia były realizowane szybko – odbiór możliwy jest zwykle w ciągu 24 godzin w aptece blisko domu.

Zbudowaliśmy serwis dla pacjentów, ich rodzin i znajomych, lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów. Osoby odwiedzające naszą stronę otrzymują kompendium wiedzy o lekach i interakcjach z innymi lekami, poradniki, felietony i artykuły specjalistów, czat z farmaceutą – i wiele więcej. Jesteśmy dla Was!

 

BEZPIECZNY ZAKUP LEKÓW ONLINE

Preparaty zamówione w Apteline odbiera się u pobliskiego farmaceuty, nie poprzez firmę kurierską. Dzięki temu pacjent ma pewność, że preparat był prawidłowo przechowywany, bezpiecznie dostarczony i nie jest podróbką.

Za zamówienie można zapłacić przy odbiorze, a przy okazji skorzystać z promocji aktualnie dostępnych w aptece.


KORZYŚCI DLA PACJENTA

Apteline to sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, a ponadto:

  • wsparcie farmaceutów – czat i bezpłatna infolinia;
  • dostęp do szerokiej oferty, bez kosztów przesyłki;
  • możliwość bezpiecznego zakupu leków online;
  • błyskawiczna realizacja zamówienia (zwykle do 24 godzin);
  • powiadomienia o statusie zamówienia;
  • poradniki, aktualności z rynku medycznego;
  • promocje i oferty specjalne dla zalogowanych w serwisie.


APTELINE W LICZBACH
 

W sklepie internetowym Apteline dostępnych jest blisko 5 000 produktów, podzielonych na 6 głównych kategorii: Insuliny; Kontrola cukrzycy; Leki na cukrzycę; Pielęgnacja i ochrona; Suplementy i witaminy dla diabetyka; Dla Ciebie i Twojej rodziny. Na kategorie główne składa się ok. 50 podkategorii.

Użytkownicy Apteline do dyspozycji mają czat – od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00 oraz w sobotę w godz. 8:00 – 14:00 na czacie dyżurują nasi eksperci – dwie farmaceutki i farmaceuta.

Serwis jest stale rozbudowywany o kolejne artykuły, oferty specjalne i promocje – do Apteline warto zaglądać codziennie!