Posłanka Lidia Gądek dla Apteline: na gadaniu o cukrzycy się nie skończy
Aktualności i newsy
16.02.2017
Pierwsze posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Cukrzycy już za nami. Na ostatnim z nich prof. Tomasz Klupa stwierdził, że w kwestii leczenia cukrzycy typu 2. „jesteśmy w średniowieczu”. Czy jest szansa na szybki przeskok o kilka epok do przodu? – Na szybką poprawę można liczyć tylko w pogodzie. Posiedzenia Zespołu są po to, by wyznaczyć kierunki działań, a później ciężko pracować nad ich realizacją – powiedziała Lidia Gądek.
Czytaj więcej