Aspirin Ultra Fast 500 mg, 12 tabletek musujących

PRODUKT LECZNICZY NIEREFUNDOWANY OTC, Produkt dostępny bez recepty

  • Substancja czynna: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM
  • Producent: BAYER OTC
    • Podmiot odpowiedzialny: BAYER SP. Z O.O.
    • Pozwolenie: MZIOS 7312
11,99 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne w pon. od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Opis

Aspirin Ultra Fast zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Wskazania do stosowania: bóle o lekkim i średnim nasileniu, bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy. Tabletki musujące należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Przyjmować po posiłkach.

Wskazania

- bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni

- ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy

Skład

1 tabletka musująca zawiera jako substancję czynną: 500 mg kwasu acetylosalicylowego( Acidum acetylsalicylicum ).

Jedna tabletka musująca zawiera 543 mg sodu.

Sposób przechowywania 15°C - 25°C


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opinii na temat tego produktu

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.