Żel żywokostowy, 200 ml

KOSMETYK, Produkt dostępny bez recepty

  • Producent: VIRDEPOL DYSTRYBUTOR
    • Podmiot odpowiedzialny: VIRDE POLSKA SP. Z O.O.
    • Pozwolenie: RK/318952/2011
15,99 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Wskazania

Do pielęgnacji skóry i poprawy jej wyglądu, pomocny jest w niwelowaniu siniaków po stłuczeniach czy uderzeniach. Może być też pomocny w pielęgnowaniu ciała po odleżynach.

Działanie

Zawarte w żelu wyciągi z żywokostu, boswelii oraz jałowca, znajdują zastosowanie szczególnie po różnego rodzaju kontuzjach kończyn m.in. złamaniach, zwichnięciach, urazach stawów i ścięgien. Wykazują działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjnie.
Naturalna alantoina, MSM oraz proteiny i prowitamina B5 są pomocne w procesie regeneracji skóry podrażnionej wieloma czynnikami zewnętrznymi (stłuczenia, odleżyny, odmrożenia, podrażnienia słoneczne).
Działanie wspomaga bogata w mikroelementy i biopierwiastki woda lecznicza z Uzdrowiska Rabka. Żel doskonale się wchłania, jednocześnie pielęgnując naskórek (Alantoina i D panthenol)

Skład

Woda, gliceryna, żywokost lekarski, karbomer , trietanoloamina , fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, substancja zapachowa, uwodorniony olej rycynowy.

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Sposób użycia

Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Celem zwiększenia efektu działania należy stosować regularnie i zakrywać nasmarowane miejsce.


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.