Witaminy dla diabetyków, 30 tabletek

SUPLEMENT DIETY, Produkt dostępny bez recepty

 • Substancja czynna: Witaminy
 • Producent: WORWAG
  • Podmiot odpowiedzialny: WORWAG PHARMA GMBH & CO.KG
  • Pozwolenie: IŻIŻ
14,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne w pon. od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

 • zamówimy produkt do Twojej apteki,
 • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
 • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Wskazania

Energia wytwarzana z cukrów jest niezbędna dla całego organizmu. Ponieważ powstawanie i przewodzenie pobudzeń nerwów i bodźców nerwowych uzależnione jest od wystarczającego zaopatrzenia w energię, jest ona szczególnie ważna dla funkcjonowania nerwów. Do optymalnego wykorzystania cukrów w organizmie niezbędny jest hormon – insulina. Chorzy na cukrzycę albo wytwarzają zbyt mało insuliny albo nie reagują na ten hormon, także cukry nie ulegają w całości rozkładowi i nie są przekształcane w energię, co ostatecznie wywiera szkodliwy wpływ na nerwy i naczynia krwionośne. Z tego powodu ważne jest, by codziennie otrzymywać wystarczającą ilość witamin uczestniczących w procesach przemiany materii.

Działanie

Funkcjonowanie procesu przemiany cukrów uzależnione jest od różnych witamin i substancji mineralnych. Suplement diety Witaminy dla diabetyków zawiera m. in. biotynę, chrom i cynk, które biorą udział w wielu reakcjach w organizmie:

 • Biotyna – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych
 • Chrom – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych – pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi
 • Cynk – pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów – przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych

Skład

Suplement diety Witaminy dla diabetyków zawiera m. in. biotynę, chrom i cynk.

Sposób przechowywania 15°C - 25°C


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.