Torba termoizolacyjna PiC Solution dla diabetyków, 1 sztuka

PRODUKT HIGIENICZNY, Produkt dostępny bez recepty

  • Producent: ARTSANA
    • Podmiot odpowiedzialny: ARTSANA/A NEW THERAPY SP.Z O.O.
    • Pozwolenie: DOC*
50,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne w pon. od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Wskazania

Torba termoizolacyjna z wkładem chłodzącym (Mini Dispogel), przeznaczona do bezpiecznego podróżowania z insuliną, zapewniając jej niską temperaturę. Duża, pojemna, estetyczna i trwała. Idealna w podróży, na spacerze lub wycieczce rowerowej.

Skład

Torba termoizolacyjna z wkładem chłodzącym (Mini Dispogel), przeznaczona do bezpiecznego podróżowania z insuliną.   Instrukcja obsługi zestawu:  

Umieść wkład chłodzący (Mini Dispogel) na 2 godziny w zamrażarce. Następnie bezpośrednio przed udaniem się w podróż włóż wkład chłodzący do siateczkowej kieszeni wewnątrz torby termoizolacyjnej PiC In dolor, po czym umieść wstrzykiwacz insulinowy i zapasowy kartridż w torbie tak, by nie dotykały bezpośrednio wkładu chłodzącego.  

Przed użyciem wyrównaj temperaturę insuliny do wartości zalecanej do iniekcji przez producenta (z dala od bezpośrednich źródeł ciepła i promieniowania słonecznego), ponieważ nadmiernie zimna lub zbyt ciepła insulina nie działa właściwie.

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Sposób użycia

Umieść wkład chłodzący (Mini Dispogel) na 2 godziny w zamrażarce. Następnie bezpośrednio przed udaniem się w podróż włóż wkład chłodzący do siateczkowej kieszeni wewnątrz torby termoizolacyjnej PiC Solution, po czym umieść wstrzykiwacz insulinowy i zapasowy kartridż w torbie tak, by nie dotykały bezpośrednio wkładu chłodzącego.  
Przed użyciem wyrównaj temperaturę insuliny do wartości zalecanej do iniekcji przez producenta (z dala od bezpośrednich źródeł ciepła i promieniowania słonecznego), ponieważ nadmiernie zimna lub zbyt ciepła insulina nie działa właściwie.


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.