Lipobase, krem, 100 g

KOSMETYK, Produkt dostępny bez recepty

  • Producent: YAMANOUCHI
    • Podmiot odpowiedzialny: YAMANOUCHI EUROPE B.V.
25,99 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne jutro od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Wskazania - Krem nawilżający i natłuszczający do codziennej pielęgnacji i ochrony suchej, podatnej na podrażnienia skóry, - Przywracanie właściwego uwodnienia i natłuszczenia skóry we wszystkich stanach, prowadzących do zaburzenia jej właściwości ochronnych. - Do sporządzania recepturowych preparatów dermatologicznych (jako obojętna zaróbka).

Działanie Lipobase jest obojętnym kremem łączącym zalety maści (natłuszczanie) z zaletami kosmetycznymi kremu. Krem Lipobase posiada następujące cechy: fizjologiczne: - nawilżające i natłuszczające – poprzez właściwości przywracające właściwe uwodnienie naskórka Lipobase zmniejsza jego suchość i złuszczanie, redukując w ten sposób narażenie skóry na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych; - jest dobrze znoszony, nie zawiera substancji zapachowych, a dzięki swemu składowi ogranicza do minimum możliwość wystąpienia reakcji uczuleniowych; - nie ma działania komedogennego (powstawania zaskórników) i może być stosowany na twarz. kosmetyczne: - jest przyjemny w stosowaniu – łatwo się rozsmarowuje, jest zmywalny wodą i nie brudzi ubrania.

Skład - biała miękka parafina, - woda destylowana, - parafina ciekła, - alkohol cetostearylowy, - cetomacrogol, - parahydroksybenzoesan metylu, - kwas cytrynowy, - cytrynian sodu

Sposób przechowywania 15°C - 25°C


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.