Lancet Digitest, 200 sztuk

WYRÓB MEDYCZNY, Produkt dostępny bez recepty

 • Producent: ARTSANA
  • Podmiot odpowiedzialny: ARTSANA/A NEW THERAPY SP.Z O.O.
  • Pozwolenie: CE*
21,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś do 20:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

 • zamówimy produkt do Twojej apteki,
 • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
 • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Działanie

Sterylne lancety przeznaczone do testów z nakłuć na naczynkach. Są niezastąpione w testowaniu poziomu glukozy z nakłuć na palcu u diabetyków. Zaprojektowane z myślą o wykonywaniu praktycznie bezbolesnych testów. Niezbędne do pozyskania do testu na poziom glukozy optymalnej ilości krwi z palca.

Parametry techniczne:

 • sterylność

 • zalecane do testów z nakłuć na naczynkach

 • specjalny sposób ostrzenia przyrządu (non-traumatic), który minimalizuje uszkodzenia skóry podczas jego używania

 • kompatybilne z większością powszechnie używanych, ogólnodostępnych nakłuwaczy

 • średnica końcówki została zaprojektowana tak, by zoptymalizować strumień krwi niezbędnej do przeprowadzenia testu na poziom glukozy 

Skład

Sterylne lancety przeznaczone do testów z nakłuć na naczynkach. Są niezastąpione w testowaniu poziomu glukozy z nakłuć na palcu u diabetyków. Zaprojektowane z myślą o wykonywaniu praktycznie bezbolesnych testów. Niezbędne do pozyskania do testu na poziom glukozy optymalnej ilości krwi z palca.

Parametry techniczne: Sterylność Zalecane do testów z nakłuć na naczynkach Specjalny sposób ostrzenia przyrządu (non-traumatic), który minimalizuje uszkodzenia skóry podczas jego używania Kompatybilne z większością powszechnie używanych, ogólnodostępnych nakłuwaczy Średnica końcówki została zaprojektowana tak, by zoptymalizować strumień krwi niezbędnej do przeprowadzenia testu na poziom glukozy 200 szt. w opakowaniu.

Lancety Digitest są kompatybilne z większością powszechnie używanych nakłuwaczy, m.in.:   Abbott: · Easy Touch Arkray: · Multilancet S Bayer: · Microlet · Microlet 2 · Glucolet BD: · Lancet device · Optimus · Lancer Johnson & Johnson Lifescan: · Penlet 2 · Penlet plus · One Touch · One Touch Ultrasoft · Moni One Touch Kendall: · Monoject Monojector Menarini: · Glucoject plus 2 · Glucoject Dual Owen Mumford: · Autolet · Autolet 2 · Autolet Mini · Autolet lite · Autolet Impression Palco Labs: · Auto Lancet Roche: · Soft Touch · Autoclix Lancety Digitest nie są kompatybilne z nakłuwaczem Roche Softclix.  

Sposób przechowywania 15°C - 25°C


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Produkty, które mogą Ci się przydać

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.