Eusure, paski testowe do oznaczania stężenia glukozy we krwi, 50 sztuk

WYRÓB MEDYCZNY, Produkt dostępny bez recepty

 • Producent: EUMED
  • Podmiot odpowiedzialny: EUMED BIOTECH CO., LTD.
  • Pozwolenie: UR
od 3,20 zł do 37,84 zł
37,84 zł

Co to jest poziom odpłatności? Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne w pon. od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

 • zamówimy produkt do Twojej apteki,
 • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
 • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Opis Paski testowe EUSURE stosowane wraz z glukometrem EUSURE, EUSURE PLUS służą do ilościowego oznaczania glukozy we krwi pełnej. Badana próbka dostarczana jest do komory reakcyjnej paska po jego dotknięciu do kropli krwi. Do przeprowadzenia oznaczenia wystarcza mała ilość krwi a zakres a zakres pomiaru wynosi od 30 do 600 mg/dL (1,7 do 33.3 mmol/L)Paski testowe Eusure przeznaczone są wyłącznie do użytku wraz z glukometrem EUSURE z innymi systemami oznaczania stężenia glukozy będzie prowadziło do otrzymywania nieprawidłowych wyników pomiarów. Używanie do glukometru EUSURE, EUSURE PLUS innych niż oryginalnych pasków testowych będzie również prowadziło do otrzymywania nieprawidłowych wyników. Firma Eumed nie daje gwarancji na stosowanie do glukometru EUSURE, EUSURE Plus innych pasków niż oryginalne paski testowe EUSURE.

Wskazania

Wskazania do stosowania:

Do pomiaru stężenia glukozy we krwi

Działanie

Paski testowe EUSURE przeznaczone są do odznaczania stężenia glukozy we krwi pełnej za pomocą glukometru EUSURE, EUSURE Plus. Zalecane jest, aby osoby chore na cukrzycę samodzielnie w domu monitorowały swój poziom stężenia glukozy we krwi. System może być również stosowany w placówkach służby zdrowia przez pielęgniarki lub inny personel medyczny do monitorowania stężenia glukozy we krwi u pacjentów.

Skład

skład chemiczny: 23,67% wag. oksydazy glukozy (25U/pasek, otrzymana z Aspergillus Niger) 37,41% wag. żelazicyjanku potasowego 38,93% wag. składników nie reagujących

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Sposób użycia

Potrzebne elementy: Paski testowe EUSURE oraz glukometr EUSURE, EUSURE Plus.

 1. Wprowadzić całkowicie pasek do wejścia pomiarowego w glukometrze. Pasek wprowadzać stroną od pola styku. Po zatrzymaniu paska w wejściu, glukometr zostaje włączony, a na wyświetlaczu pojawia się ostatni, zapisany w pamięci wynik pomiaru. Po dwóch sekundach pojawia się numer kodu. Numer ten powinien odpowiadać kodowi z etykiety fiolki z paskami testowymi.
 2. Uzyskać odpowiednią próbkę krwi do badania. Dla uzyskania poprawnego wyniku pomiaru, potrzebne są co najmniej3 mikrolitry krwi. Dotknąć końcówką paska do próbki krwi do momentu wypełnienia nią komory reakcyjnej. Glukometr wyemituje sygnał dźwiękowy.
 3. Po 10 sekundach na wyświetlaczu glukometru ukaże się wynik pomiaru informujący o stężeniu glukozy we krwi. Ostatni odczyt jest automatycznie zapisywany w pamięci glukometru EUSURE, EUSURE PLUS. Wyłączyć glukometr przez wyjście paska testowego. Zużyty pasek wyrzucić.


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.