Eloderm krem aktywny, 75 ml

KOSMETYK, Produkt dostępny bez recepty

  • Producent: POLPHARMA
    • Podmiot odpowiedzialny: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
    • Pozwolenie: CPNP 2172732
14,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Opis

Kosmetyk zawiera: olej canola, omega butter, olej kukurydziany, masło shea, olej macadamia, hialuronian sodu, urea. Specjalistyczny kosmetyk emoliencyjny do pielęgnacji mniejszych partii ciała, który dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i uporczywe odczucie świądu. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry nadmiernie wysuszonej, atopowej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Do stosowania na niedużych powierzchni ciała, np. twarz, zgięcia łokciowe. Niewielką ilość kremu aktywnego dokładnie rozprowadzić na oczyszczoną powierzchnię skóry i pozostawić do wchłonięcia. Do stosowania na dzień i na noc. Unikać kontaktu z okolicą oczu. Kosmetyk przebadany dermatologicznie. Hypoalergiczny, zrównoważone pH, bez parabenów, bez barwników, bez substancji zapachowych.

Wskazania

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry nadmiernie wysuszonej, atopowej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Do stosowania na niedużych powierzchni ciała, np. twarz, zgięcia łokciowe. 

Działanie

Specjalistyczny kosmetyk emoliencyjny do pielęgnacji mniejszych partii ciała, który dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i uporczywe odczucie świądu. 

Skład

Kosmetyk zawiera: olej canola, omega butter, olej kukurydziany, masło shea, olej macadamia, hialuronian sodu, urea.

Sposób użycia

Niewielką ilość kremu aktywnego dokładnie rozprowadzić na oczyszczoną powierzchnię skóry i pozostawić do wchłonięcia. Do stosowania na dzień i na noc. 


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.