Cicatridina, globułki dopochwowe z kwasem hialuronowym, 2 g x 10 globulek

WYRÓB MEDYCZNY, Produkt dostępny bez recepty

  • Substancja czynna: ZŁOŻONE
  • Producent: MIRALEX
    • Podmiot odpowiedzialny: MIRALEX SP.Z.O.O.
    • Pozwolenie: CE*
26,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Opis

Cicatridina® globulki wspomaga gojenie ran i regeneruje błonę śluzową pochwy po zabiegach ginekologicznych, porodzie, chemioterapii i radioterapii. Zalecana jest również przy suchości pochwy w okresie przed- i menopauzalnym w stanach zmniejszonego wydzielania estrogenów. Łagodzi także takie objawy jak: uczucie napięcia i suchości pochwy, świąd, pieczenie oraz bóle przy współżyciu płciowym.

Wskazania

Przykładowe zastosowanie po porodzie, po zabiegach ginekologicznych, po zabiegach chirurgicznych, po chemio- i radioterapii – stosować 1 globulkę wieczorem przez 10-20 dniprzy suchości pochwy, w okresie przed i menopauzalnym, stanach zmniejszonego wydzielania estrogenów – stosować 1 globulkę wieczorem przez 10 dni, następnie co 2-3 dzień

Cicatridina globulki dopochwowe mogą być stosowane przez dłuższy czas.

Działanie

preparat wspomagający proces regeneracji błony śluzowej pochwy w stanach atrofii i dystrofii. Wspomaga gojenie się ran po porodzie, zabiegach ginekologicznych, dystrofii spowodowanej chemioterapią lub naświetlaniem jonizującym oraz w przypadku suchości pochwy, wywołanej również niedoborem estrogenów. 

Skład

Cicatridina globulki dopochwowe oprócz kwasu hialuronowego – naturalnej substancji występującej w organiźmie człowieka -  zawierają także:wyciąg olejowy z wąkrotki azjatyckiej  - stymuluje proces gojenia ran,wyciąg olejowy z nagietka – działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo,wyciąg olejowy z aloesu – hamuje proces zapalny,olejek z drzewa herbacianego – działa antybakteryjnie

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Sposób użycia -


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.