Argotiab™ z nanocząsteczkami aktywnego srebra, 125 ml

WYRÓB MEDYCZNY, Produkt dostępny bez recepty

 • Substancja czynna: ZŁOŻONE
 • Producent: NTC
  • Podmiot odpowiedzialny: HEXANOVA SP. Z O.O.
  • Pozwolenie: CE*
41,99 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś do 20:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

 • zamówimy produkt do Twojej apteki,
 • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
 • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Działanie

Wyrób medyczny ARGOTIAB™ SPRAY to proszek, który dzięki swoim właściwościom pełni funkcję bariery ochronnej, zapobiegając maceracji ran, w szczególności w przypadku ran sączących oraz pomagając w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. Dzięki składnikom produktu, na skórze nie powstają infekcje, które często pojawiają się w obecności ran z wysięgiem, w przebiegu stopy cukrzycowej, stopy atlety oraz w przypadku odleżyn i niewielkich ran ciętych. Działanie ochronne wynika z połączenia kaolinu z kwasem hialuronowym o właściwościach hydrofilowych. Każdy z tych składników ma określone działanie: kaolin, nazywany białą glinką, działa jak materiał wchłaniający w przypadku ran sączących, kwas hialuronowy działa nawilżająco. TIAB – kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra, wchodzi w skład bariery utworzonej przez kaolin i kwas hialuronowy, zapewnia odporność tej bariery na ataki ze strony drobnoustrojów, wspomaga w ten sposób ochronę rany. ARGOTIAB™ SPRAY jest proszkiem do stosowania miejscowego tworzącym skuteczną barierę ochronną  i wspomagającym naturalne procesy odnowy tkanki poprzez podwójne działanie:

 • izoluje miejsce zastosowania proszku, tworzy mikrośrodowisko rany sprzyjające jej szybkiemu i spontanicznemu gojeniu;
 • chroni przed infekcjami, zabezpiecza przed tworzeniem się flory bakteryjnej w miejscu zastosowania, tworząc w ten sposób lepsze warunku do regeneracji tkanek skóry.

Skład

TIAB (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra), kaolin, hialuronian sodu, krzemionka, gaz: N-butan.

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Sposób użycia

 1. Przed nałożeniem umyć skórę i dokładnie ją osuszyć.
 2. Zaaplikować cienką warstwę proszku na chore miejsce.
 3. Nie masować.
 4. Powtarzać czynność dwa razy dziennie.


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Zobacz produkty o podobnym działaniu

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.