Aspimag 150 mg + 21 mg, 50 tabletek

PRODUKT LECZNICZY NIEREFUNDOWANY OTC, Produkt dostępny bez recepty

  • Substancja czynna: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM , MAGNESIUM OXYDATUM
  • Producent: ESPEFA
    • Podmiot odpowiedzialny: CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY ESPEFA
    • Pozwolenie: MZ R/0116
5,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś do 20:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Wskazania

W chorobie niedokrwiennej serca oraz innych stanach chorobowych, w których wskazane jest hamowanie agregacji płytek krwi – między innymi: w zapobieganiu zawałowi serca u chorych dużego ryzyka, po wszczepieniu pomostów aortalno – wieńcowych, zastawek serca i zabiegach udrożnienia naczyń; w niestabilnej chorobie wieńcowej, po zawale serca lub udarze niedokrwiennym mózgu, w zapobieganiu zakrzepicy żylnej.

Działanie Środek zmniejszający ryzyko powstawania zakrzepów naczyniowych.

Skład

1 tabletka zawiera 150 mg kwasu acetylosalicylowego( Acidum acetylsalicylicum ) oraz 21 mg magnezutlenku( Magnesii oxidum ).

Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sacharoza

Sposób przechowywania 15°C - 25°C


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opinii na temat tego produktu

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.