Xylorin Alergia, spray do nosa, 20 ml

WYRÓB MEDYCZNY, Produkt dostępny bez recepty

  • Producent: CHEFARO
    • Podmiot odpowiedzialny: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO
    • Pozwolenie: CE*
19,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne dziś do 20:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Działanie

Blokuje aktywność alergenów, oczyszcza nos z uczulających pyłków, tworzy mikro-żelową barierę, by zapobiec rozwojowi objawów alergii.

Skład

Bentonite veegum, xanthan gum, glycerol monostearate, potassium phosphate, dipotassium phosphate, glycerin, sesame oil, water, water, spearmint oil.

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Sposób użycia

Przed użyciem Xylorin alergia przynajmniej cztery razy silnie wstrząsnąć trzymając butelkę w pozycji pionowej. Obrócić butelkę do góry dnem i ponownie silnie wstrząsnąć 4 razy. Zdjąć przezroczystą nasadkę. Przygotować dozownik przed pierwszym użyciem. W tym celu nacisnąć i przytrzymać białą nasadkę aplikatora przez około 5-10 sekund. Czynność powtórzyć aż do uzyskania pełnego rozpylenia. Pochylić się delikatnie do przodu. Trzymając butelkę w pozycji pionowej umieścić końcówkę aplikatora w otworze nosowym. Nacisnąć jednokrotnie, w razie potrzeby czynność powtórzyć. Zastosować do obydwu nozdrzy. Po podaniu przechylić na chwilę głowę do tyłu i oddychać normalnie przez nos.


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.