Dermaveel, krem na atopowe zapalenie skóry, 15 ml

WYRÓB MEDYCZNY, Produkt dostępny bez recepty

  • Producent: HEEL
    • Podmiot odpowiedzialny: HEEL POLSKA SP. Z O.O.
    • Pozwolenie: CE*
21,49 zł

Darmowa dostawa do ponad 800 aptek w całej Polsce

Zamów telefonicznie
800 800 600

czynne w pon. od 8:00
połączenia darmowe

W czym możemy Ci pomóc?

  • zamówimy produkt do Twojej apteki,
  • podpowiemy o dawkowaniu leków, opowiemy o interakcjach,
  • pomożemy dobrać zamienniki.

Infolinia czynna: pn-pt 8:00-20:00, sb 8:00-14:00

Działanie

Dermaveel® jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu wspomagającym atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz innych dermatoz o niewiadomej etiologii, w przebiegu których występuje sucha skóra, zaczerwienienie i świąd skóry. Leczy świąd, zaczerwienienie i suchość skóry, łagodzi podrażnienia, pomaga zmniejszyć stan zapalny.

Skład

Ektoina, woda, gliceryna, glikol pentylenowy, pantenol, glikol kaprylowy, hydroksyetyloceluloza, trigliceryd kaprylowy/kaprynowy, olej z nasion Simmondsia chinensis, skwalan, tokoferol, olej z owoców Olea europaea, uwodorniony olej roślinny, masło z Butyrospermum sparkii, wyciąg z owoców Vanilla planifolia, alkohol denat, karbomer, karbomer sodowy, guma z Rhizobium, wyciąg z kory Corylus avellana, uwodorniona lecytyna, alkohole C12-16, kwas palmitynowy, ceramid 3.

Sposób przechowywania 25°C

Sposób użycia

Dermaveel® należy stosować zawsze zgodnie z instrukcją stosowania. W przypadku wątpliwości należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem kremu. Dermaveel® powinien być stosowany dwa razy dziennie lub tak często, jak to jest konieczne, jeśli lekarz nie zaleci inaczej.

Krem należy delikatnie wmasować w uszkodzoną, zmienioną chorobowo skórę, aż zostanie on całkowicie wchłonięty. Jeśli Dermaveel jest dobrze tolerowany, może być stosowany długotrwale.

Jeśli w czasie stosowania kremu stan skóry ulegnie pogorszeniu lub jeśli nie nastąpi poprawa nawet po długotrwałym stosowaniu, należy zaprzestać jego stosowania i zasięgnąć porady lekarza.


Zespół Apteline.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z dyżurującymi farmaceutami lub sprawdzenie zamówienia przy odbiorze w aptece.

Opinie o produkcie

Brak opini na temat tego produktu.

Twoja opinia

Pomóż innym pacjentom w uzyskaniu dodatkowych informacji o tym produkcie. Razem możemy stworzyć unikalną bazę wiedzy.

Czekamy na Twoje uwagi i sugestie.